Δημόσια εκπαίδευση: απολυτήριο λυκείου (Ρέθυμνο 1997)Σπουδές ΑΕΙ (College of Sports Sciences-Αθήνα) 1997-2001. Ειδικότητες: Πρακτικές(αντισφαίριση &στίβος), Θεωρητική (άσκηση & υγεία).Πολλά αναγνωρισμένα πτυχία σχετικά με το επάγγελμά μου (προπονητής Χόκεϋ επί χόρτου αναγνωρισμένος από την Αγγλική Ομοσπονδία, επαγγελματίας & εκπαιδευτής ναυαγοσωστικής,κτλ.)Πολλά σεμινάρια(μεταγενέστερα) που αφορούν στο marketing γενικότερα και ειδικότερα, στην
![](https://syndiasmos.koutsaledaki.gr/wp-content/uploads/2023/09/0-02-05-96ff264010dc07a81b2a22b6cbc0c37154c161c2a2d7c68fa1d2b949f268eb0c_17f8636fff9933c1.jpg)